Keller Williams Realty Devon-Wayne - HONEY J. BASS
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 252 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (3d)
  2 bd
  1 ba
  306 Westminster Place, Raritan Twp., NJ 08822

  Listing Courtesy Of: WEICHERT REALTORS, 908-310-2361
  I ri - 272 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  1 ba
  metra katrorë
  218 N King St, Gloucester City, NJ 08030

  Listing Courtesy Of: KELLER WILLIAMS REAL ESTATE, 610-867-8888
  I ri - 108 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  ac
  6 Higgins Farm Rd, Delaware Twp., NJ 08559

  Listing Courtesy Of: WEICHERT REALTORS, 908-319-3113
  I ri - 2 281 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (24d)
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  21 Alexander Dr, Raritan Twp., NJ 08822

  Listing Courtesy Of: BHHS FOX & ROACH, 732-433-3689
  I ri - 3 298 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (4d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  280 Quakertown Rd, Franklin Twp., NJ 08867

  Listing Courtesy Of: WEICHERT REALTORS, 908-391-5473
  I ri - 3 935 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  342 Rosemont Ringoes Rd, Delaware Twp., NJ 08559

  Listing Courtesy Of: SIGNATURE REALTY NJ, 973-921-1111
  I ri - 591 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (13d)
  6 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  2 Kelsey Farm Rd, Alexandria Twp., NJ 08848

  Listing Courtesy Of: COLDWELL BANKER HEARTHSIDE, 908-996-7151
  I ri - 35 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  ac
  220 Natalie Dr, Phillipsburg Town, NJ 08865

  Listing Courtesy Of: RE/MAX COMPETITIVE EDGE, 732-548-5555
  I ri - 110 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  ac
  18 Old Schoolhouse Rd, Bethlehem Twp., NJ 08802

  Listing Courtesy Of: WEICHERT REALTORS, 908-303-8606
  I ri - 79 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1 ba
  894 High Street, Alpha Boro, NJ 08865

  Listing Courtesy Of: COLDWELL BANKER REALTY, 908-797-6090
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  HONEY J. BASS
  Numri i licencës: RS295586

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cgkql0hdgqdug78md6h0.jpg
  Keller Williams Realty Devon-Wayne
  744 W Lancaster Ave, Suite 125 Wayne, PA 19087
  Zyrë

  HONEY J. BASS
  Realtor RS295586
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.